Tradisjonen vår med servering av grønnsaksuppe ble annerledes i år!

Her på skolen lukter det deilig av grønnsaksuppe i dag. Skolen vår har en lang tradisjon på å servere grønnsaksuppe til alle barn og voksne, hver høst. Da dekkes det til langbord i mediateket og vi deler et hyggelig måltid sammen. I år ble det annerledes pga.korona!

Elever i Mat & Helse laget grønnsaksuppe i dag

  • Hvarnes skole har jo tradisjon på å lage grønnsaksuppe om høsten.  Selve suppa er det elever i mat & helse som lager. Noen andre elever har ansvar for å dekke til langbord i mediateket. Vi deler et godt måltid sammen og dette har virkelig vært en trivelig tradisjon.
  • Slik ble det ikke i år.  Men suppe ble det allikevel, og den var like god som tidligere år.
  • Elevene fikk suppa servert i sine klasserom, i sine grupper.
  • Alle smittevernregler ble godt fulgt
Til toppen